Yhteystiedot

Kioski tulee mielellään asiakkaan luo, mutta saa meillekin tulla. Ota yhteyttä, niin sovitaan tapaamisesta.
Kysy chatissa! Yhteydenotto lomakkeella

Pohjois-Suomi

ADVERTISING KIOSKI OY
Pohjolankatu 4-6
96100 Rovaniemi
info@adkioski.com
Puh. 0400 981 596

Etelä-Suomi

ADVERTISING KIOSKI OY
Hitsaajankatu 7
00810 Helsinki
info@adkioski.com
Puh. 045 125 3777

Verkkosivujen ylläpito

Puh. 045 107 2611

Mainostoimisto Advertising Kioski

Pohjolankatu 4–6, Rovaniemi

View on Google Maps

Mainostoimisto Advertising Kioski

Hitsaajankatu 7, Helsinki

View on Google Maps

Henkilöstö

Ilkka Väyrynen

Toimitusjohtaja
Puh. 0400 981 596
ilkka@adkioski.com
LinkedIn Facebook Instagram

Kirsi Pitkänen

Konseptisuunnittelija / tekstisuunnittelija
Puh. 050 463 4500
kirsi@adkioski.com

Teemu Matinlauri

Visuaalinen suunnittelija / kuvittaja / web-kehittäjä
Puh. 050 463 4500
teemu@adkioski.com

Merja Lahti-Huhtala

Visuaalinen suunnittelija
Puh. 050 463 4500
merja@adkioski.com

Sanni Harju-Nikula

Visuaalinen suunnittelija / palvelumuotoilija / videoleikkaaja
Puh. 050 463 4500
sanni@adkioski.com

Marjaana Rusi

Visuaalinen suunnittelija
Puh. 050 463 4500
marjaana@adkioski.com

Antti Ruonakoski

Web-kehittäjä
Puh. 050 463 4500
antti@adkioski.com

Teemu Saarelainen

Web-kehittäjä
Puh. 050 463 4500
teemu.saarelainen@adkioski.com

Anni Patjas

Digimarkkinoija / sisällöntuottaja
Puh. 045 250 9615
anni@adkioski.com

Rauha Pitkänenä

Ovivahti
rauha@adkioski.com

Taisto Pitkänenä

Toimistoapulainen
taisto@adkioski.com

Yhteydenotto

  • Voit jättää viestin.